تبلیغات
گل نرگس - شکنجه وحشیانه کودکان فلسطینی

گل نرگس
 
بیش از 250 کودک فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی آماج شکنجه های وحشیانه قرار می گیرند، این جنایات از لحظه نخست بازداشت شروع می شود و در حین بازجویی و محاکمه های صوری نیز ادامه پیدا می کند. مدیر برنامه بازخواست جنبش جهانی دفاع از کودکان شاخه فلسطین، گفت: رژیم صهیونیستی تنها رژیم در جهان است که کودکان را به صورت سازمان یافته در دادگاه های نظامی محاکمه می کند.
 
"عاید ابوقطیش" خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین از نابلس  گزارش کرد: بخش اعظم این کودکان فلسطینی به پرتاب سنگ به سوی نظامیان رژیم صهیونیستی متهم هستند که طبق قانون نظامی این رژیم و مشخصا فرمان نظامی شماره 1651 یک تخلف امنیتی به شمار می رود. 
 
وی یادآور شد: کودکان اسیر فلسطینی در میان زندان های اوفر و مجدو و الشارون تقسیم شده اند و در دادگاه های نظامی رژیم صهیونیستی محاکمه می شوند و شرایط رقت باری را تجربه می کنند و دشمن صهیونیستی اصلا به شرایط سنی و حقوقشان توجهی نمی کند.
 
از سوی دیگر، "اسیر عبدالفتاح" نماینده کودکان اسیر فلسطینی در زندان اسرائیلی اوفر می گوید: بیش از 100 کودک خردسال فلسطینی در این زندان به حبس کشیده شده اند و تعداد زیادی از آنان از بیماری های جسمی و روحی و روانی رنج می برند و نیازمند درمان هستند، ولی مدیریت زندان به این مساله بی توجهی می کند.
برچسب ها: شکنجه، وحشیانه، کودکان فلسطینی، فلسطین، نقض حقوق بشر، صهیونیزم،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1 آبان 1393 توسط فقط عبد
 • لینکدونی

  مرجع جزوه-کتاب و پایان نامه رایگان
  سرباز ولایت
  سرباز عاشورایی
  ***فانوس***
  یا مهدی(عج) مددی
  سربازان ولایت
  آزاده سربدار
  خطاکار
  همه لینکها ارسال لینک
 • آمار وبلاگ

  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
 • اَبر برچسبها

  رفع حصر وداع با آیت الله مهدوی کنی امام خامنه ای علمی عکس پزشکی شهادت انرژی هسته ای دکتر حداد عادل تصاویر
 • نظرسنجی

  نظر شما درباره این وبلاگ و مطالبش چیست؟